| Lorenaaa120 a întrebat:

Ati folosit vreo data lecitina adică pentru cei care au folosit ati simțit ceva? Va ajutat cu ceva? Vreau sa iau lecitina ca am bac-ul anu viitor s.au daca ati folosit alte pastile de tinere de minte si si-au facut efectul sa îmi spuneti si cum se numesc.

4 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Am folosit memo on, memo plus, memotanalec si mai era inca unu', care in mod ironic, nu-mi vine in minte acum.
Cumva, am simtit o schimbare in bine, in ceea ce priveste memoria, dar nu stiu daca a fost placebo sau nu.
Stiu ca memo plus ma agita putin.

| Trumpinator a răspuns:

Folosesc lecitina granulata de soia de 2 ani, nu am simtit nimic negativ, ba chiar retin foarte usor si pot si sa abstractizez ceva mai bine, dar evident este nevoie si de exercitiu happy

| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna! Am luat lecitina pe perioada examenelor sau cand am avut de invatat si pot spune ca s-a vazut o diferenta. M-am simtit mai vioaie, am retinut mai bine si mai usor lectiile si mi-a trecut oboseala pentru o perioada de timp. Ar trebui sa incerci si tu.

| Apac a răspuns:

Singurul efect pe care l-au avut la mine e ca era să mă înec odată cu una.