| HubbaBubba_7998 a întrebat:

Azi am fost aleasa sa fiu reprezentanta clasei mele, adica sa fac parte din consiliul elevilor.thinking Sunt in cl. a5-a.Intrebarea mea este: Ce se face in consiliul elevilor?laughingDiriginta nu a apucat sa ne explice. So... Ce se face acolo, pentru ce? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Crystynyk1 a răspuns:

Si eu sunt sefa clasei de anul trecut si am fost si eu la consiliu.Pai la noi in scoala se discuta anumite teme :adica discutam despre cum ar trebui sa ne purtam in mediul inconjurator,dsp scoala, despre familie si asa mai departe, teme pe care le veti alege voi.Baftaa

1 răspuns:
| AsianKiduu a răspuns:

Pai, la noi se fac tot felul de sdinte, in cazul proiectelor si stuff si profesorii isi spun ideile... si asteapta a noi sa le dezvoltam si chestii din astea. Acum, depinde ce sa face la voi, ce activitai, dar e ok, si mai scapi si de o ora din cand in candlaughing.