| lastmanalive a întrebat:

Azi am inceput sa pariez pe curse de caini, si doresc sfaturi. Stiu ca cei de la casele de pariuri folosesc softuri care aleg cursa in functie de pariuri, dar exista ceva variante care sa dea roade?

4 răspunsuri:
| AndreeaIonela29 a răspuns:

Hey, terminați cu pariurile, eu sunt d-șoara care apără TPU-ul! Merit respect. puppy dog eyes Papa!

| lastmanalive explică (pentru AndreeaIonela29):

Ce te face sa crezi ca meriti acel respect de care vorbesti? Ce daca am pus o intrebare legata de pariuri? Nu tine tot de viata cotidiana? Pentru respectul de sine, ar trebui sa taci, ftw.

| AndreeaIonela29 a răspuns:

Deci domnule chiar merit RESPECT! Nu mânca,, RAHAT " că nu e bun, deci înainte să-ți dau,, BLOCK ", gândește-te please. Mai ai o șansă, nu o irosi, drăgălițule! Am 18 ani dacă vrei să ști fac 19, sunt majoră?!

| lastmanalive explică (pentru AndreeaIonela29):

Bun, dar eu nu pricep. Toata lumea care este majora merita respect? Daca ai 18, nu e normal ca faci 19? Women logic.