| Adezuuu a întrebat:

Azi mi-am cumparat un telefon Vodafone 555 blue cu buton de facebook si m-am logat pe facebook si nu mai stiu cum sa ma deloghez si sunt pe abonament. Va rog am nevoie de ajutorul vostrustraight face. Multumesc

3 răspunsuri:
| Blablabla0012 a răspuns:

Nu sti sa te delochezi de pe facebook sau sa iesi din aplicatia facebook? Chiar daca esti in continuare online pe facebook dar ai iesit nu iti consuma nimica happytongue

| fgoidescu a răspuns:

Buna, si eu am telefonul Vodafone 555 blue si sunt pe abonament scoate bateria telefonului timp de 5 minute si cand deschizi telefonul se reseteaza telefonul si ai scapat de facebook pana te logat trebuie sa faci la fel!

| denysadeni1996 a răspuns:

Si eu am patit la fel, uite ce trebuie sa faci : intra pe facebook pe calculator si stergeti contul, asteapta cateva minute iar contul se va sterge automat si din telefon, dupa toate astea, reactiveazati contul pe calculator si asta e tot. sper ca te-am putut ajuta. funda puppy dog eyes?