| crida a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati. Am un telefon Samsung Wawe 525 pe care m-am logat pe facebook insa doresc sa ma deloghez si nu mai stiu cum pentru ca nu-mi da optiunea de a ma deloga si a putea intra si cu alt cont de facebook. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| LucianaGirl99 a răspuns:

Trebuie sa intri in meniu pe conturile mele sa dai editare si sa-ti schimbi sau stergi facebook-ul.
PS: NU SE STERGE DE TOT... DOAR DIN TELEFON.

| crida explică (pentru LucianaGirl99):

Multumesc mult luciana. am reusit chiar acum happy

| LucianaGirl99 a răspuns (pentru crida):

Cu placere! Si eu am telefon la fel...ca altfel nu as fi stiut sa-ti raspund big grin.