| anonim_4396 a întrebat:

Azi o fata m-a intrebat ce simt pentru ea si nu stiu ce sa-i zic pentru ca n-o iubesc dar vreau sa fac sex cu ea.Imi puteti da un sfat?[trebuie sa-i zic maine]Multumesc

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

Bravo dragul meu u84 nici eu nu pot sa fac sex cu personalitatea unei femei si nici cu problemele ei din cursul zile, eu fac sex cu o femeie! Daca ii place ce ii propun e ok daca nu atunci imi pare rau, si poate sa ma iubeasca la maxim, dar daca eu am in cap doar sa mi-o trag cu ea atunci imi pare rau dar nu se poate. Aaa si fetelor, terminati cu fazele astea ca baiatul asta e prost, pentru ca nu e, stie doar ce vrea! Inca o data bravo U48

32 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca cel mai frumos ar fi sa nu o faci sa sufere k nimeni nu merita asta, daca nu o iubesti, mai bine o lasi, decat sa o distrugi, k nu e frumos, bafta.

| Flav a răspuns:

Ce ma, ai fi si tu vreun sex machine distructor. Bai purtator de putulica, iesi pana-n fata blocului si joaca o prinselea poate obosesti si-ti trece si cheful de sex. Voi nici nu stiti sa folositi un prezervativ si gata sex, sex, haha ce buna e aia, uite ce tate are. Inseala tu iubirea ca peste ani ai sa-ti dai seama prea tarziu ca esti pe contrasens. Si cat o sa regreti. Bafta la sex. Virtual, logic, ca la asta nu trebuie prezervativ.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mah omule eu inteleg ca esti disperat rau si iti trebuie neaparat sa o "iubesti" in felul tau da fata aia cu ce e de vina? de ce sa o minti? poate ea chiar tine la tine si tu nu vrei decat sa o whistling ...iti dai seama ca o sa fie distrusa fata...sincera sa fiu... ti'as trage un pumn jur...lasa fata in pace si vezi de mana ta ca si aia ii buna rolling eyes

| daii a răspuns:

Scuza-ma ca iti zic, dar esti nesimtit.
Vrei sex?! du-te frate la curve. De ce vrei sa iti bati joc de ea? Tu stiai vorba aceea."ce tie nu-ti place, altuia nu-i face". Eu zic sa scrii asta intr-un caiet de 100 de ori.sa vezi ca te pototlesti. Fata asta te iubeste si tu ce faci?! iti bati joc?raised eyebrows Bravo. Sa vedem noi.ca.cine rade la urma rade mai bine.Sa vezi tu ce joc o sa isi bata alte persoane de tine.Sa vedem atunci cum te vei simti.Eu sincer, sper sa te simti foarte prost.Nu e bine sa doresti raul cuiva... dar unele exceptii sunt permise.Deci du-te baietel la curve, gasesti cate vrei(ori pe centura, ori in cluburi). Dar nu-ti bate joc de ea. D-zeu e sus si vede si. o sa ti se intoarca fii sigurwinking.

by daiiwinking

kratos
| kratos a răspuns:

Sa te duci la fetele de ocazie. Fata aia are intentii serioase cu tine si tu vrei doar sex de la ea. Bravo frate! Exista panarame cate vrei. NU are rost sa distrugi tu o fata pentru ca doar ai hormonei si vrei sa faci sex cu ea.

| Antrax a răspuns:

Pentru ea am un sfat Nu fi proasta fatooooooo.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Scuze ca iti zic dar esti un B*O*U ca toti baietii evident... straight face
tu crezi ca ea va accepta acest lucru?straight face
poate ca ea tine la tine si tu iti bati joc de sentimentele ei...
daca nu o iubesti spune-i asta si nu o face sa sufere...

| marsy a răspuns:

Ha... spune-i k nu simti nimic pn ea. tot e pn binele ei. eu nu m-as intilni cu asa un pampalau!

| Casiana a răspuns:

"SEX"? Eu nu iti dau mai mult de 17 ani, si 2 la mana, nu ii zice, pentru ca daca este o fata cu capul pe umeri, te va face "cu ou si cu otet" de nu stii cum sa scapi de ea, daca este una de la "colt de strada", atunci spune-i, ca poate ai succes!laughing

P. S:Scuzati exprimarea, dar la asa intrebare, asa raspuns...

Pa, pa!

| PauLa.M a răspuns:

Ii spui fix asa : "sunt un mare pampalau! Nu simt nimic pentru tine si nu vreau sa ti ranesc sentimentele! daca vrei ramanem prieteni si ne mai intalnim la un suc pe care bineinteles il voi plati eu!"
S ar putea sa mearga happy

| Gabry a răspuns:

Tie chiar nu iti este mila de fata asta?!? E gresit sa spuna ca te iubeste?!?
Te rog mult sa te pui in locul ei si gandeste-te la cat de mult o poti rani!

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Esti un fraier la fel ca maj. bayetilor(scuze ca`ti spun)
cu o fata nu se face asa ceva...
spune`y ca nu simti nimic pentru ea!

| Viuvi a răspuns:

Esti P*R*O*S*T cu P mare, pe bunewinking
ce-as rade sa te indragostesti de ea, si dupa aia ea sa afle care au fost intentiile tale de ea!
Sa vedem atunci cate intrebari vei mai pune pe TPU!
Mah frate, nu ai mana? Esti ciung? La ce iti trebuie sa iti bati joc de biata fata care poate chiar simte ceva pentru tine?
Ce a ajuns si lumea asta oh go on

| Viuvi a răspuns:

Intentiile tale fata de ea*
Imi cer scuze!

| deleuandrei a răspuns:

Spune-i ca simti atractie sexuala

| den a răspuns:

rolling on the floor...simplu..ii zici din prima happy...nu cred ca va accepta dar depinde si de genul de fatahappy

| scufitzaneagra a răspuns:

Ii spui asa "Sunt un mare mare om de nimic, in care zbiara hormonii 24din 24 .etc...dar pentru ca cei de pe TPU si.au dat seama de asta si m.au tratat ca atare... putina rusine pe care o mai aveam a iesit la lumina si m.am abtinut...in concluzie ramanem prieteni "...bafta.poate ai noroc si primesti si una. n freza.

| hanry a răspuns:

... las-o balta frate aica daca vrei sa te tavalesti cu ea inseamna ca arata bine si daca arta bine de ce nu-ti palce de ea?

| sckorpion a răspuns:

Daca ne uitam putin peste intrebariile lui vom determina varsta. Una dintre ele este " Imi poate spune cineva in ce orase sunt licee de politie si in ce consta proba de admitere? "... concluzia mea este ca nu are mai mult de 16 ani. Si totusi sexul este principala sa dorinta de la o fata. Inainte de a te apuca de ceva, sa stii ca o fata trebuie sa aiba 18 ani pentru a fii pregatita pentru sex, altfel exista riscul cancerului de col uterin. Dar pe tine nu te intereseaza nici sentimente ei, dar sanatatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si crezi ca ea va accepta?=")))
app ktzi ani ai?confused

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca majoritatea baietilor insensibili straight face
Obsedati dupa sex
Si cu multe lipsuri acolo suswinking
Daca nu o placi spune-i asta, nu iti bate joc de ea
Daca as fi eu fata aia si as vedea intrebarea asta mi'as face o impresie ft puternica
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una la mână, posturile se pot edita, nu mai postati de două ori pentru o amărâtă de greșeală.

u48, ești epic. Meriți să fii călcat de autobuz. Nici nu pot să-ți spun să te pui în locul ei (că ți-ar conveni să stea o fată cu tine numai pentru sex)...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aveti dreptate o sa-i zic apropo am 17 ani si sunt din craiova

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sckorpion liceele de politie ereu pentru fratele meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sckorpion intrebarea despre licee e pentru fratele meu alex multumesc ca ma sustii dar majoritatea decide

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da spune-i adevarul,,, minciuna doare rau, adevarul mai putin -nu te juca cu sentimentele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetelor sint din moldova.Si am intzeles ca voi fetele sintetz destrabalate. SI Incepetz de la 14 15 anul cu relatziile sexuale. Da ce dracu mai spunetz de baiat. Voi stiti bine ce vor baietii de la voi fetele. Si voi singurele facetz asa pas in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa-i zic, la o fata?

| sebyla a răspuns:

Prietene... fa-ti datoria de barbat si executo)))))restul ramane de vazut dupaceea.Eu unul nu mai am incredere intr-o femeie...