| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti si fete.
Am si eu un complex si anume am nasul mare..adica pana acum doar un coleg care e mai rau mi-a zis asta dar nici o fata sau altcineva.
Adica stiu ca am nasul cam mare, dar e chiar asa rau? https://imgur.com/a/kyFjHbP

Răspuns Câştigător
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Cei din jurul tau ar trebui sa te accepte exact asa cum esti tu. Nu-ti mai face probleme...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine e putin mai lung dar din fata e ok. Mie mi-au zis-o cam 4/5 persoane care sunt " perfecte ". Lumea ar trebui sa se uite mai intai la cum e acea persoană in loc sa judece! Daca esti de treaba nu ar trebui sa conteze asta! Hai sa privim inainte! Altii sunt si mai rău, hai sa ne multumim pentru ceea ce suntem!winking