| ana2205 a întrebat:

Salut baieti, vreau sa va pun cateva intrebari:
1.La ce va uitati prima data la o fata(picioare, fund, sani etc.)?
2.Va plac fetele care se fardeaza sau sunt naturale?
3.Preferati fetele cu parul lung sau scurt?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Depinde:
1. daca ajung fata la ochii(de acol mi-au cazut cu tronc multe fete), dar daca sunt pe strada cam la picioare, fund si saniibig grin
2. Naturale CLAR
3. Depinde cum ii sta ei mai bine, nu am neaprat o regula STRICTA! Dar oricum stii cum este gusturile nu se discuta si cred ca trebuie sa iti placa tie cum arati, de unde stii ca pe cine intrebi nu vrea decat sa arati mai rau?!?!?!

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1. Prima data ma uit la aspectul feţei. Caut niste buze senzuale si un zambet frumos. Si niste ochi draguti. Si parul are o importanta aparte. Conteaza mult pentru mine sa fie ingrijit si sa aiba volum.

2. Imi plac fetele care nu exagereaza. Machiajul pentru mine e potrivit cand te imbraci elegant. Imi plac de obicei fetele care au in garderoba fuste, rochii si bluzite interesante. Ceva simplu care sa fie elegant si atragator. Prefer un machiaj discret. Cand o fata e in imbracaminte lejera gen blugi si tricou machiajul poate lipsi.

3. Prefer fetele cu parul lung. Dar asta nu e ceva obligatoriu. Personalitatea fetei conteaza in primul rand.

| bOse a răspuns:

1. De la la picioare in sus.

2. Ambele variante sunt acceptate

3. Lung

| George1510 a răspuns:

1.Ma uit la ochi, este singura parte a unei fete care ma fascineaza cu adevarat.
2.Imi plac fetele naturale, pentru ca dupa parerea mea frumusetea vine din naturalete. In fond orice fata poate fi frumoasa atunci cand se fardeaza.
3.Par lung...nu stiu de ce, dar am o slabiciune...

| SarcasticEnchanter a răspuns:

Salut Ramona!
1. Prima data eu ma uit la ceea ce lasa fata la 'vezeala'. E logic, nu?
2. Naturale.
3. Nu conteaza cat de lung (sau scurt) au parul.