| HHaaPPyy a întrebat:

Salut / Buna! Duminica este ziua unei prietene bune. Ea implineste 13 ani. Nu am idee ce sa-i cumpar. Imi da-ti si mie cateva idei va rog? Cel mai bun cadou primeste funda. Multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

O bratara impletita si colorata

| einenebun23 a răspuns:

Acuma depinde si de bugetul de care dispui. Un lantisor cu initiala ei ar fi un cadou frumos sau un parfum.

| Thesinger1 a răspuns:

Duminica? Tot atunci fac si eu 13 ani!
Super tare coincidenta!
In legatura cu cadoul, tu esti in masura sa raspunzi la intrebare, din moment ce-i cunosti pasiunile.Din partea lui Thesinger1 un mare La multi ani! pentru ea!

| HHaaPPyy explică (pentru Thesinger1):

Ea a facut Miercuri ( ieri ) dar si-o sarbatoreste Duminica + Multumes.happy

| Thesinger1 a răspuns (pentru HHaaPPyy):

Aha.Cu placere!

| damad3pica a răspuns:

O husa de telefon simpatica cu urechi de iepuras sau de pisica. Gasesti aici http://mercador.ro/......1oFO9.html sau aici https://www.facebook.com/accesorii.sicadouri (au mai multe modele) iar preturile sunt ok, in jur de 30-35 lei. Succes!

| damad3pica a răspuns:

Buna, pentru idei de cadouri poti comanda direct de pe pagina noastra de facebook huse de telefon cu urechi de pisica/iepuras, la preturi accesibile (de la 32 RON). www.facebook.com/accesorii.sicadouri

| 123junior a răspuns:

Un parfum fain, o crema, sau o bluza faina. Funda.

| xXAlinutzZXx a răspuns:

Un parfum sau ceva de genul asta, stii tuwinking