| SkaLe a întrebat:

Salut.Cand doresc sa intru pe facebook, imi apare asta:"Conexiunea nu este sigură

Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la www.facebook.com, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.

În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificat.

Ce ar trebui să fac?

Dacă de obicei vă conectați la acest sait fără probleme, această eroare ar putea însemna că cineva încearcă să vă păcălească și nu ar trebui să continuați.

Detalii tehnice

www.facebook.com folosește un certificat de securitate incorect.

Certificatul nu este de încredere pentru că autorizarea emitentului a expirat.
Certificatul nu va fi valid până în 14.11.2010 16:00.

(Codul erorii: sec_error_expired_issuer_certificate)

Înțeleg riscurile"
La orice miscare pe care o fac, si cand dau la"mi-am uitat parola". Dc?

1 răspuns:
| Youknowimright a răspuns:

Nu mai baga in seama ce-ti apare, apasa butonul,, facebook,, in colt stanga sus si ai intratwinking