| Andy_Michelle_1977 a întrebat:

Conexiunea nu este sigură

Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la lostbubblegame.com, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.
În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificată.

Ce ar trebui să fac?

Dacă de obicei vă conectați la acest sait fără probleme, această eroare ar putea însemna că cineva încearcă să vă păcălească și nu ar trebui să continuați.

lostbubblegame.com folosește un certificat de securitate incorect.

Certificatul nu va fi valabil decât din 3/3/2013 9:05 AM. Data și ora curentă acum: 2/25/2013 12:52 PM.

(Codul erorii: sec_error_expired_certificate) de doua luni este asa... ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Regleaza dat si ora la pc, da un restart si apoi intra pe site.

Data si ora actuala pe computerul tau este 25.02. 2013. nu suntem in februarie! big grin

| Krixxus a răspuns (pentru neluL):

Mersi big grin a fost de ajutor

| Puiu_3680 a răspuns:

A mers ceea ce a spus NeluL? si eu patesc la fel sad