| ZoOmy a întrebat:

Care este serialul vostru favorit?

Răspuns Câştigător
| Simσηαღ a răspuns:

Nu am numai unul sunt mai mult,dar preferatele mele sunt:Being Erica,Grey's anatomy, Criminal minds, 90210, . Acum depinde de ce gen de filme \seriale iti plac.happy

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dexter

| AG a răspuns:

Sunt o maniaca a serialelor, asa ca MOMENTAN[schimb locul des] serialele preferate sunt:
1. The vampire diaries
2. Pretty little liars
3. Blood Ties
4. Criminal minds
5. Lie to me
6. Supernatural
7. Moonlight

| Malphas a răspuns:

United States of Tara
Am scris o scurtă recenzie pe blog, acum ceva timp.
http://angelicwar13.wordpress.com/2011/07/07/united-states-of-tara/
Baftă!

| lilboutique a răspuns:

Pretty little liars, 90210, Doi barbati si jumatate, The O.C. - Rebel in California, imi placea si Gossip Girl dar m-am cam plictisit de el:d

| Deealovestpu a răspuns:

Criminal minds! iti recomand si tie sa il vizionezi! e genialhappy si desigur dr. house! sunt serialele mele preferate si iti garantez ca o sa-ti placa! Succes

| NorbO a răspuns:

Hmm The mentalyst sau cum se scriethinking

| ZZG a răspuns:

Grey's anatomy love struck

| Roberto a răspuns:

Anatomia lui Grey.

| sisoloco a răspuns:

Heroes...e superb funda?!

| andraucv_3202 a răspuns:

Dona barbara

| Cheers a răspuns:

The Vampires Diaries, Supernatural, Two men and half etc. sunt preferatele mele sper sa-ti placa happy

| Ramona610 a răspuns:

C.s.i

| robotica_6030 a răspuns:

Mostenirea canan trasniti nato iubiri secrete nini zack si cody