| XxOrionxX a întrebat:

Salut care stie de exemplu am reformatat windows si am windows xp dar cum fac internetu ca nu am nici o iconita in bara sau la My Netowrk Place nu am nimic si am laptop si vreau wirrles dar nu pot sa bag wirrles pentru ca nu am nici un driver de internet nici macar ala principal daca mai stiti cand reformatati windows si bagat un driver va apare in bara iconita acea de la internet va rog adugati ady.ady1414 va rog eu mult sunt disperat dau funda vot etc va rog

Răspuns Câştigător
| cristinutza07 a răspuns:

Pai stii ce sa faci : pune-ti din nou windows-ul apoi programele