| BigDaddy a întrebat:

Salut.Cat dureaza livrarea e la Altex in afara Bucurestiului, si daca livrarea este gratis sau nu?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Livrarea produselor se face in functie de stocul produselor in momentul plasarii comenzii, iar termenul de livrare este de 24 - 48 ore lucratoare.

Livrarea comenzilor pe teritoriul Romaniei
modalitate de plata card credit/debit - GRATUIT pentru comenzile mai mari de 199, 9 lei. Pentru comenzile cu o valoare mai mica de 199, 9 lei se percepe o taxa de transport de 10 lei.

modalitate de plata virament bancar - GRATUIT pentru comenzile mai mari de 199, 9 lei. Pentru comenzile cu o valoare mai mica de 199, 9 lei se percepe o taxa de transport de 10 lei.

modalitate de plata numerar - GRATUIT pentru comenzile mai mari de 199, 9 lei. Pentru comenzile cu o valoare mai mica de 199, 9 lei se percepe o taxa de transport de 10 lei.

Deci gratis pentru comenzile de la 200 de lei in sus, 10 lei transportul pentru comenzile cu valoare sub 200 lei.

http://www.altex.ro/ajutor/comenzile-mele