| Cristian523 a întrebat:

Ieri am facut o camanda la Altex, iar astazi la ora 2 am primit un mesaj de genul "Livrarea va fi efectuata in maxim 48 de ore". Credeti ca sunt sanse sa primesc maine coletul? Multumesc. Precizez ca destinatia este in afara Bucurestiului

Răspuns Câştigător
| UnUtilizator92 a răspuns:

Da. sunt 2 zile lucratoare. il primesti dar depinde si de traficul pe care il prinde curierul pe drum. poate intarzia sa zicem 3 ore?

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce nu. e adus de catre curier, difera de cand e la firma de curierat comanda, iar daca o livreaza cei de la altex in functie de ordinea comenzii

| xAudCulorix a răspuns:

Poti sa il primesti si maine daca are mai multe comenzi in zona.