| mvmi25 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face unei colege de ziua ei de nastere?

3 răspunsuri:
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Fii atent,stii ce-i place? te ajuta asta,daca nu, cand esti la scoala bagi subiectul asta dintr-o data in conversatie si o intrebi"care ar fii cel mai frumos cadou de ziua ta?", ea spune iar tu iti faci o idee despre ce vrea, iar cand te duci cu cadoul la ea cred ca v-a fii surprinsa, salut!

| Malinutza99 a răspuns:

Pai... i-ai putea lua un parfum, o esarfa, un articol de imbracaminte, o bratara sau un colier de argint cu numele ei sau i-ai putea lua un colier pe care sa scrie B.F.F., o carte, flori... cam atat stiu. O zi buna!

| ingerasfitos a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi o bratara, un ursulet din plus sau intereseaza-te si tu la cineva care o cunoaste mai bine

SPER CA TI-AM FOST DE AJUDORwinking