| Laura1074 a întrebat:

happyIn curand vine ziua de nastere a unei colege, care imi e in acelasi timp o buna prietena, si nu am habar ce cadou as putea sa ii fac.Nu mai am pic de inspiratie.Am nevoie de ceva ajutor.Ce as putea sa ii iau? Funda!happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O rochita, cercei, bratara, o rama foto digitala

| hummmer a răspuns:

Câţi bani ai? O tabletă,un smartphone,un ceas, un lănţişor, o brăţară-o broşă, o felicitare, etc

| PoseidonXD a răspuns:

Primul pas sa nu cumperii nimic din magazin!happySi ea isi poate cumpara ceva oricand! Fa ceva tu cu mana ta, un poza cu tine si cu ea plus o rama, o bratara ...etc!