| racc a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitei la aniversarea noastra?

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/bratara-cu-inimioare-5460374 sau imprimi doua tricouri unul pentru tine, unul pentru ea cu un mesaj dragut.

| SparkleO a răspuns:

O floare este cel mai simplu dar si cel mai elegant cadou pe care il poti oferi unei fete

| Georgian22 a răspuns:

Un vibrator

| pikakatejulia8 a răspuns:

Buna sa nu consumi nu stiu cati bani (duo la o pizza si acolo ii dai o bratara sau (exista lantisoare o inima taiata in doua o parte iubitei o parte tie care scrie pe o inima lo pe cealalta ve.(eu asta am primit de la iubitul meu si imi place foarte mult asta nu stiu cat a costat dar am vazut in mall cu (20 25)lei sper ca te-am ajutat funda?