| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou ziceti sa ii iau iubitei mele la aniversarea de 2 luni?

Răspuns Câştigător
| NoNameqed a răspuns:

Buna eu asi spune sa-i iei un pandantiv(dar sa stii ca costa cam mult dar merita)uite un site ca model:http://designsara.allshops.ro/......stiti.html
O da pandantivul este din 2 bucati.Una poti pastra tu si una ea
BAFTA:****:3>

| Danysan a răspuns (pentru NoNameqed):

La 2 luni se fac cadouri laughing-Glumesc -dar trebuie sa ti cont cui ai faci acele cadouri happy

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Se face asa ceva la 2 Luni? Eu cred ca deja e cam mult laughing. Asteapta si tu macar 5 luni sa nu arunci banii aiurea laughing

| NoNameqed a răspuns (pentru Danysan):

Nu arunca bnii degeaba. Daca tu nu ai inima si esi o proasta care nu a primit nici un cadou in viata ei/el depind ce esti

| NoNameqed a răspuns (pentru NoNameqed):

Banii* esti*

| Danysan a răspuns (pentru NoNameqed):

Era sa zic eu ce am...dar se vede cat de inteligent/a esti.-atat sunteti de credule incat daca va ia printisoru un cadou la o luna va udati toate si apoi va plangeti ca va lasa.Nu ma incalzeste un cadou facut pentru interese.