| bilushca a întrebat:

ce calitati ale fetelor credeti ca primeaza in fata baietilor?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna! Am observat ca baietii mai nou apreciaza la fete in primul rand sa fie "bune" si frumoase [imi cer scuze pentru expresie dar asta e adevaru in ziua de azi] si exista si un motiv pentru care aprecieaza acea calitate. Mai nou, baietii [dar si fetele] au impresia ca o relatie se rezuma doar la sex, insa de fapt cred ca stim [macar unii] ca o relatie inseamna mult mai mult decat aasta. Insemna intelegere, iubire intre cei 2 parteneri, dorinta de a avea o viata impreuna, de a intemeia o familie, de a se simtii in siguranta si in largul lor unul fata de celalalt. In primul rand, o relatie trebuie bazata pe sinceritate si fidelitate unul fata de celalalt. Mai nou, daca o fata nu arata bine, sau nu e "buna" unii baieti nici nu mai observa calitatiile interioare care poate ca o fac mult mai frumoasa decat ce e in exteriorul ei. Mai exista si varinata de fete, frumoase la exterior dar cu un suflet rauhappy. Sper ca te-am ajutat catusi de putin, si ca vorbele mele n-au fost in zadar. O zi buna!

| cosima11 a răspuns:

Hmm, pai dupa parerea mea, unui baiat ii place ca fata de langa el sa fie desteapta in primul rand, frumusica si finuta. Baietilor le plac fetele care stiu ce, cum si cand sa vorbeasca, care se ingrijesc, le plac fetele cu ochi si dinti frumosi. ah sunt multe.trebuie mai intai de toate ca fata sa stie vorbi frumos, cum am mai spus, la momentul potrivit big grin
depinde foarte tare si de baiat. happy

| zzzzzzz1111 a răspuns:

In primul rand o fata ar trebui as arate bine ce romancele sunt :X sa fie cu sani medii si sa fie isteata parerea mea.