| paramore a întrebat:

Ce credeti fetelor(nu numai fetelehee hee), baietilor le plac mai mult blondele sau brunetele?happy

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Ufff.complicata intrebare laughing
Eu aveam mai mult succes blonda. Dar cred ca era doar ceva superficial. Baietilor le place sa flirteze mai mult cu blondele. Par mai accesibile.

Dar ca si partenera, cred ca prefera brunetele.
De cand sunt bruneta nu ma mai striga nimeni : " Blondo " pe strada laughing), si nici nu se mai flirteaza cu mine la ordinea zilei laughing acum parca ma abordeaza altfel laughing)

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se pot schimba nuanțele la păr, caracterele ba.
Pa, pa.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o fata bruneta!hee hee
Nu ca as avea ceva cu blondele, roscatele.
Acum fiecare cu gusturile sale!
Numai bine!

| Farcas a răspuns:

Mai mult prefera brunetele happy
Am intrebat o multime de baieti si aproape toti au spus ca brunetele par mult mai sexy smug

| asdgfhresry a răspuns:

Zic eu ca satenele/ brunetele. Blondele sunt doar un moft, asta numai din cauza bancului acela cu "blondele sunt proaste". si de obicei blondele mai ies in evidentsa si parca se poate flirta cu ele mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetele clar tongue big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar oare de ce brunetele se vopsesc blonde laughing? Ca sa atraga atentia iti zic eu.
Acum raspunzand la intrebare, fiecare cu gusturile lui.
Adica mie imi plac baietii cu parul saten, putine sanse sa fiu atrasa de unu blond sau brunet. Asa si cu intrebarea ta, depinde de la baiat la baiat.