| anonim_4396 a întrebat:

ce comedii sau filme faine sunt azi la TV?

2 răspunsuri:
| Kiddc a răspuns:

Misterele intunericului
(Alone in the dark )

Edward Carnby este un detectiv specializat in paranormal si supranatural si investigheaza un nou caz misterios.

Indiciile gasite ii arata ca demoni adorati de o civilizatie de mult disparuta planuiesc sa se intoarca la viata in secolul 21 si sa puna stapanire pe intreaga lume. Carnby si fosta sa prietena, un antropolog remarcabil, sunt singurii care pot sta in calea acestor forte malefice. Ei pornesc o lupta pe viata si pe moarte cu adversari periculosi care incearca sa puna stapanire pe spiritele celor doi.

Acesta este Sf...pare interesant
In seara aceasta pe Pro TV la ora 22:45