| ρυƒυℓєтє a întrebat:

Spuneti-mi niste filme faine actiune, comedii. funda happy

Răspuns Câştigător
| logatcamembru a răspuns:

The Eagle
Fast & Furious 5
The Pacific
The Karate Kid

Crazy, Stupid, Love.
Singur acasa{1, 2,3}
Pupazele albe
Mr. Popper's Penguins
Paul
Anjaana Anjaani. putin romanticlove struck
The Hangover Part II
Norbit
The Nanny Diaries
daca vrei si alte genuri. Apeleaza-ma.rolling on the floor puplove struck:*

3 răspunsuri:
| Rikudou a răspuns:

Spy Next Door The Hangover 1 si 2 Yes man Norbit Kickass
cred ca-ti ajung pentru 2-3 zile big grin daca mai vrei tot ce trebuie sa faci e sa intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actiune-Steven Seagal -teroare in zori; Steven Sistallone -rambo 4. Si la comedie poti incerca cele 4 seriale de singur acasa sunf faine si mori de ras. Sper ca am putut sa te ajut

| loredanadevil a răspuns:

Twailait ee super, sau singur acasa depinde ce parte vrei, A walk to remember, Greta, Beastly, The notebook sper sati placa ats fundita