| Wayrapa a întrebat:

Salut, ce mai faceti? As avea o intrebare,,,, cum sai demonstrezi unei persoane cit de tare o iubesti? As vrea mai multe opinii. Funda... mersi mult.

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Sa fii tu insati, sa nu pari ceea ce nu esti.

3 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Lasa dracului iubirea si demonstratiile inutile, pune mana invata sa scrii corect mai intai si apoi... laughing

| Wayrapa explică:

Nu am scris intrebarea asta aici ca sa rideti dar pur si simpu sa ma ajutati dar daca vreti sa rideti de mine nici nu mai scriti opinii.

| dia5 a răspuns:

Parerea mea este sa renunti la replici pompoase, sa ii spui sincer si cat mai simplu happy