| WOLFRAM a întrebat:

Cum demonstrezi cuiva ca il iubesti?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Iubirea nu-i matematica:emiti ipoteza,, te iubesc,, faci 2 tumbe,ii spui -vezi cat tin la tine? El trage linie si scrie concluzii! Secretul este sa intuiesti,sa citesti sufletul celuilalt, sa nu fortezi nimic nici la tine, nici la celalalt!

4 răspunsuri:
| XxSh0xFirexX a răspuns:

Aratandui

| Bianca1001Bia a răspuns:

Vorbeste mult cu el happy

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Ciao! prin fapte, nu prin vorbe!

| wintermee11 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa demonstrezi asta? poarta.te firesc prietene, nu trebuie sa demonstrezi nimanui nimic.cand iubesti sincer si curat pe cineva, inima ta va face totul in locul tau.crede.ma,stiu ce spun!