| Anonimouse25163 a întrebat:

Ce parere aveti daca mi-as deschide un canal pe YouTube ca al lui Matt Stonie? :https://www.youtube.com/user/MegatoadStonie. Are peste 5 milioane de abonati. La momentul actual nimeni nu face asta in Romania pe Youtube. Ce ziceti, as avea succes, adica macar 100k abonati in 5 luni?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ne intreba pe noi ce esti tu capabil sa faci sau nu, ca asta numai tu poti dovedii!
In orice caz, eu ma indoiesc ca tu poti asa ceva.
Succesul ti-l faci singur cu enorm de multa multa.

| Anonima6789777 a răspuns:

Super tare. L-am descoperit și eu acum ceva timp în urmă... cam un an.
Atunci când sunt la dietă mă uit la el laughing)
E blană omul.
dar ATENȚIE, ce face el e foarte periculos... extrem la maxim. Probabil el are un metabolism mai special sau e antrenat să mănânce atât de mult. Nu recomand așa ceva... poți să te îmbolnăvești grav.
Youtube-ul din ziua de azi nu prea pune preț pe content de calitate. Doar pe chestii nebunesti, 60% sunt copii sub 12 ani. Nu știu cât de mult o să prindă. E foarte greu să tr faci remarcat pe Yt sad
Mi-ar plăcea sa vad așa content și în România.
Succes.