| CezaraEM a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul BlackBerry (cel cu tastatura completa, sau s-o zice)? merita banii?
Cei care il aveti, cum vi se pare?
Ce avantaje si dezavantaje are?
Vreau si eu cateva pareri, as dori sa mi-l cumpar de ziua mea happy
Astept pareri si dau Funda

Răspuns Câştigător
| JohnnyJohnny a răspuns:

- usurinta in utilizare...parca merge mai rapid de cand cu noul 7.1 fata de BB-urile cu sisteme mai vechi
- bateria...una dintre cele mai mari ca si capacitate de la BB, se duce spre 3-4 zile de utilizare normala ca telefon si email push de pe doua casute de email
- placut de tinut in mana, nici mare, nici mic, tastatura qwerty bine facuta, frumos finisat
-pretul mai mult decat ok ( m-a costat 2, 3 mil cu BB unlimited 7 la prelungire pe 2 ani )

Contra :
- spatele de plastic lucios ecusor de zgariat ...recomand un toc ( eu am gasit unul in Shop cu vreo 9 euro, ca dintr-un material textil catifelat )
- pentru pretul corect s-au folosit materiale ieftine...pe langa 9900-le detinut inainte, pare facut in China dar asta e... Sa ai o zi buna!

| CezaraEM explică (pentru JohnnyJohnny):

Aha! interesant, merci de raspuns, ai funda kiss

| JohnnyJohnny a răspuns (pentru CezaraEM):

Cu placere :*, Domnisoara Veverita tongue