| TheApache a întrebat:

Ce parere aveti despre graffiti si care dintre voi practicati?

Răspuns Câştigător
| MadneSsCat a răspuns:

Eu practic. imi place graffitiul pentru ca esti liber sa te exprimi si nu esti ingradit de dimensiunile foii de hartie big grin

7 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Eu am practicat, inca practic dar mai mult pe hartie deoarece ma costa foarte mult spray-ul. Acuma astept sa vina afurisita asta de vacanta, si ma duc la facut graffuribatting eyelashes

| Rritu a răspuns:

Eu am o parere buna, chiar ador acele desene de pe pereti,ziduri, cladiri, poduri :X
Din cate stiu eu, sunt ilegaletongue deci daca te apuci de asa ceva, fi atent/a big grin
Si vezi unde desenezi, de exemplu pe afise arata urathappy
As dori sa practic si eu, dar nu ma prea priceptongue

| FataIntenisi1342 a răspuns:

Mie imi plac, dar ai grije ca sunt ilegale si o amenda e destul de mare.
Sfat:deseneaza pe o foaie daca te pasioneaza.

| Doxologie a răspuns:

Salut! si eu practic graffiti si e o chestia care imi ocupa timpul liber in primul rand si in al doilea rand te exprimi liber!

| Doxologie a răspuns:

Si daca vrei sa te apuci de asa ceva trebuie neaparat sa schitezi macar 1 ora pe zi si sfatul meu schiteaza cam vreun an si dupa aia apucate pe peretetongue

| mickey99 a răspuns:

Eu practic si cred ca este un mod de exprimare al noii generatii big grin