| AmxMod a întrebat:

Salut, ce sa-mi invat pentru simularea la limba romna clasa 11, adica ne-a zis sa invatam lectile care le-am facut adica nuvelele, comediile, ok o sa le invat da trebuie sa invat tot sau doar momentele subiectului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai bine invata tot(sau macar citeste tot) ca sa retii cat de cat ceva in cazul in care o sa-ti cada subiecte la care nu te asteptai.
Succes!

1 răspuns:
| DeeeutzaA a răspuns:

Ar trebui sa citesti de cateva ori lectiile sa stii bine despre ce este vorba dar sa sa stii si momentele subiectului. Sper ca te-am ajutat.