| LoveGirlX a întrebat:

Cine este drăguțul din imagine? Fundă!
Aici aveți imaginea: http://s16.postimg.org/p6leh9085/boy.jpg

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Fetele se topesc dupa mascota asta feminina? Cred ca mi-as pierde locul de munca daca as arata ca el laughing seamana cu o femeie 80%

| LoveGirlX explică (pentru Liviu):

Tu sa nu comentezi cum arata el! Este cel mai dragut dintre actori dupa parerea mea. Cat despre tine... Ce figura naspa de taranoi ai la avatar. Dupa chestia aia care se afla in spatele capatanii tale, pun pariu ca stai intr-o cocioaba de 2 bani impreuna cu mata ca burlac esti si burlac o sa ramai. Sau poate o sa gasesti una la fel de urata ca tine. Scuze ca nu am folosit diacririce, deoarece ti-am scris de pe smartphone.

| Liviu a răspuns (pentru LoveGirlX):

Ce ai zice tu daca 'uratu asta de mine' ti-ar baga mana in beregata si ti-ar da vreo 2 capace porumbel mic antifonat ce esti. Pentru cultura ta generala, ti se pare cumva ca sunt genu de om de 1.50 cu 50 de kg atarnand de un sac de cartofi?
Puisor, am 1, 82 cu 102 kg, vrei cumva sa imi spui in fata ca am o figura naspa? daca iti prind un sut in dos,bati recordu la saritura in lungime,mai usor cu jignitul la adresa mea ca nu prea ne permitem. Si mai cu seama tu sclifosita mica, visezi la fat frumos cu palosu gros sa te scoata din saracie? Eu sunt pe bani mei, pe intelesu tau gasculita nu ma tin de fusta mamei cum te ti tu, si astepti sa te defloreze vreun printisor sa il papi de bani, si pana la urma ajungi sa il papi de cuc.

| LoveGirlX explică (pentru Liviu):

Liviu, Liviu, Liviu... Eu nu am nevoie de bani... Ca să știi și tu, mă aflu (mă rog, tatăl meu) în top 1 000 cei mai bogați oameni din România. Oricum, mă prăpădesc de râs de fața ta. O pun direct pe Facebook. laughing
P.S. Câtă violență ai în tine. Ai avut o copilărie nefericită?

| Liviu a răspuns (pentru LoveGirlX):

Ce ai zice tu si taticul tau scump si bogat, sa va luati catrafusele si sa va duceti unde si-o rupt foamea gatu? Poate sa aiba tati bani cu bascula, daca minte nu are fetita lui kiss si am cam nimerit-o la tot ce ti-am zis, pune tot ce am zis eu pe facebook, poate prieteni tai falsi imi vor da dreptate big grin
Nu dau 2 bani pe oameni bogati, respectul e totul happy Poti sa ai bani, cu nemiluita, ca oameni te vor respecta pe fata si in spate vor cauta sa te ardahappy

| LoveGirlX explică (pentru Liviu):

Vai, ateule, tu care preferi filmul în favoarea cărții, tu care consideri că Mihai Eminescu este „supraapreciat", tu care încă mai primești bani de buzunar de la mami și tati, tu care nu folosești parfum, tu care păstrezi portofele pierdute, tu puștan de liceu îți permiți să vorbești așa cu o fată în anul 3 la facultatea de Informatică cu slujbă din care câștig câte 400 $ lunar?! Te iert că știu că îți este greu... Criza, cei slabi pierd lupta repede.

| Liviu a răspuns (pentru LoveGirlX):

Da,sunt ateu. Prefer filmu in favoarea carti, nu consider nimic despre eminescu. Bani de buzunar? imi castig bani de la 18 ani singur. Parfum? nu folosesc, am probleme cu stomacul deci nici atat. Pustan de liceu? No way, sunt barbat draguta. anul 3 la informatica? slubja care castigi 400 de euro lunar? Pai nici cu gura daca lucrai la barbati, nu faceai 400 de euro lunar, cobora cu picioarele pe pamant tu copilakiss te pupa jean.

| Musique a răspuns:

E Douglas Booth