| maddy2012 a întrebat:

Cine este elev al Colegiului National Mihail Kogalniceanu, Galati, pe profilul stiinte ale naturii? Imi puteti spune orarul pentru clasa a 9a? Sau macar ce materii invat si cate ore pe saptamana?

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Nu sunt elevă acolo. Dar în mod normal profilul acesta se bazează pe matematică, fizică, biologie şi chimie. Restul materiilor sunt apă de ploaie. Şi sunt cam 30 de ore pe săptămână.

| FaraNume1249 a răspuns:

Eu sunt la Stiinte Sociale.laughing N-am nici cea mai vaga ideethinking Ne vedem la toamna whistling

| maddy2012 explică (pentru FaraNume1249):

big grin. Superlaughing. Si a 9a invata dimineata? De la 7 sau 8?

| FaraNume1249 a răspuns (pentru maddy2012):

N-am nici cea mai vaga idee.laughing))

| maddy2012 explică (pentru FaraNume1249):

A, binelaughing