| Georgemy2 a întrebat:

Salut, credeti ca daca un baiat ii este alaturi la bine si la rau unei fete, acea fata va ajunge sa-l placa?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are toată admirația, poate și plăcut!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce ii dai de inteles

| MskDesign a răspuns:

Depinde de la caz la caz.Nu este un standard si cred ca este un procent de 50 la 50.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte din cazuri este luat de prost, deci-- nu!

| loveM a răspuns:

Depinde de la caz la caz... unele ajung sa sa ii placa pe baietii care le sunt alaturi al bine si la greu, altele ii ia drept prosti.

| Noonehereyet a răspuns:

Nu e neaparat, dar in aproximativ 60% din cazuri da( fata o sa ajunga sa-l placa). In cazuri astea se poate intampla ca fata sa-l placa, dar baiatul pe ea nu. Nu se stie! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| Brotacel12 a răspuns:

Depinde de cum e considerat baiatul de fata, poate e considerat un bun amic sau poate cel mai bun si doar atat, nimic mai mult sau poate dintr-o data sa inceapa sa simta chestii pentru acel baiat, sa stii ca sunt sanse!

| Deea092 a răspuns:

Fata v-a ajunge să îl considere un bun prieten. nimic mai mult, zic eu. şi chiar ar fi păcat să strici o asemenea de relaţie. happy

| miniky a răspuns:

Nu neaparat.

| OliviaDonnald a răspuns:

Normal, un psiholog are spune ca iubirea se formeaza in timp. Deci da, s-ar putea sa ajunga sa-l placa, sau din contra, pot ajunge niste prieteni foarte buni. Depinde.