| rapa a întrebat:

Salut, cum ar fi daca m as imbraca in camasa cu maneca scurta roz ( tinde spre sport ) blugi trei sfert si slapi eleganti negri cu buline albe pe talpa ( zici ca sunt dalmatian cu ei )

Răspuns Câştigător
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hmm thinking nu prea bine laughing putin cam multa,, culoare`` blugii trei sfert si slapii s-ar potrivi.dar schimba camasa cu un tricou gen dalmatianwinking
Te pup love struck

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Ar fi destul de naspa, sincer.
Camasa cu maneca scurta nu merge cu blugi trei sfert. Ar merge mai bine cu pantaloni scurti de blugi sau pur si simplu niste blugi lungi.
E doar parerea mea.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu inteleg de ce camasa roz.

| rapa explică (pentru OnuOnulică):

Ca se poarta n familie

| Athée a răspuns:

Nu iti recomand sa te imbraci astfel. Incearca ceva mai elegant.

| ThePrincessOfTheDark a răspuns:

Hm... ai arata ca o pitipoanca?