| DeadManSoryn a întrebat:

Salut,cum ar veni am 3 intrebari asa ca raspundeti la 1, 2 sau 3 daca puteti:

1)cum pot creste mai repede la metin2ro de la lvl 31 in sus?
2)cum pot face bani mai repede pe metin2ro?
3)cum pot avea iteme foarte bune +9 dar sa nu aud de bless daca nu imi ziceti si cum sa fac bani repede?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| gGrigore a răspuns:

1.eu aveam lvl 30 si m-am facut 40 batind metine din map 2, cresteam cam greu dar e usor +iti pica diferite din metine de ex:cc aura sabie care se da minim cu 2kk.
2. uite aici un ghid cum sa faci bani repede.http://board.ro.metin2.gameforge.com/......face-yang/
3.acum iti zic cum fac eu: crrez conturi pe diferite email, le cresc lvl 30, apoi le pun la fishboot (sigur cu hack), si cind face 1 skoica ma duc o iau, tot asa.
In timp de 1 luna am facut 100kk.

| gGrigore a răspuns:

1.eu aveam lvl 30 si m-am facut 40 batind metine din map 2, cresteam cam greu dar e usor +iti pica diferite din metine de ex:cc aura sabie care se da minim cu 2kk.
2. uite aici un ghid cum sa faci bani repede.http://board.ro.metin2.gameforge.com/......face-yang/
3.acum iti zic cum fac eu: crrez conturi pe diferite email, le cresc lvl 30, apoi le pun la fishboot (sigur cu hack), si cind face 1 skoica ma duc o iau, tot asa.
In timp de 1 luna am facut 100kk.
schimba funda pliz

| cookyeh a răspuns:

1) Iti faci o samanca de lvl 21 si ii faci M la binecuvantare, apoi te duci si bati la BO (orci) iar daca vrei sa faci si bani te duci in desert.
2) Stai la brutali, fms-urile sunt destul de scumpe sau la arahani pentru rib-uri, sau in desert, poti creste si face bani in acelasi timp.
3) Farmezi foarte mult si iti cumperi iteme +9 direct. sanse foarte mici sa faci iteme la fierar+9.
Funda? big grin