| Nier a întrebat:

Cum pot sa fac repede bani pe metin2ro? Adica rapid ca ii vad pe altii ca au iteme de sute de kk si nu am idee cum au reusit sa faca banii crying asa maruntisuri si eu pot sa fac din metine sau minerit dar nu cred ca din asa ceva poti face sute de kk sa iti iei iteme bune...deci va rog sa imi ziceti cum sa fac macar 100kk asa mai rapid sa imi iau si eu ceva calumeasad multumesc... funda+votwinking

4 răspunsuri:
| Auras95 a răspuns:

Stai ca iti zic eu, cel mai usor mod de a face bani in Metin2RO :
1. Pescuitul cu Fihsbot
2.Sa cumperi Yang ( eu am cumparat 100kk cu 60 lei )
3.Sa spargi metine dar nu cate 3 pe zilaughing
si cam atat...eu cred ca cea mai buna metoda e cea cu fhish-botul( i-ai o undita +4,+5 si BAFTA LA SCOICIlaughing

| ManiacuAMD a răspuns:

Pescuitul,DT si spartul metinelor; p primesc funda?

| Nier explică (pentru ManiacuAMD):

Am zis sa fac repede...eu prin pescuit nu fac nimic, din dt nici asa...din metine mai fac cate ceva dar nu asa multsad o metoda mai rapida prin care se fac mai multi bani happy

| ManiacuAMD a răspuns (pentru Nier):

At n-ai cum sa faci rost de bani in viata ta nu e faza k nu faci bani k daca stai o zi pe pescuit una pe minerit si una pe dt faci itm de te doare in...