| EstiIncompetent a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama mea sa imi cumpere un telefon? Mai exact LG Nexus 4. Da stiu, fita. ma rog. chiar il vreau happy Pe 20 martie implinesc 14 ani, deci cam zilele astea as avea prilejul sa ii spun.
Am un telefon care oricum trebuie schimbat, si ea a fost de acord cu asta, dar nu stiu daca chiar ii convine sa-mi ia N4 la 2100 de lei.
La scoala ma descurc bine, am fost la toate olimpiadele care au fost (chiar azi am venit de la cea de la engleza unde m-am calificat pentru faza judeteanena). O sa merg la faza judeteana la franceza si engleza.
In clasa a 8-a pe primul semestru mi-a iesit media 10, acum nu am niciun 9...
La simulari m-am descurcat relativ bine: 9.30 la Romana si 8.30 la matematica, desi se poate mai bine.
Niste sfaturi daca se poate. Si nu faceti misto happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdonnAdonnis a răspuns:

Numesti tu aia fita iphone 5 am eu si e fita ca lemea

| EstiIncompetent explică:

Macar in 12 rate fara dobanda sa mi-l ia, de la eMag. Ar insemna 175 de lei/luna, ceea ce nu e o avere.
Starea materiala a noastra este destul de buna, depaseste 3500 lei, pe langa rezervele de cam tot 3000 de lei.
Am scris astea doar sa va arat ca s-ar putea 175 de lei/luna si pentru mine... ca e de unde.