| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de obsesia pentru. cineva? Simt ca o iau razna..am slabit 4-5 kg, nu mai suport pe nimeni in afara de ea, toti mi se par inferiori ei, nu ma pot concentra la nimic, tot ce fac, fac cu ea in minte.Va rog ajutati-ma cu un sfat..nici nu stiu cum am ajuns in situatia asta si vreau sa scap, altfel simt ca-mi distrug toata viata.Multumesc mult

7 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Incearca sa inlocuiesti acea persoana cu altcineva si totul va fi mai usor!

| Ruxyana a răspuns:

Marius231@ chiar daca o va inlocuii tot in inima va ramanewinking...pentru ca nimeni nu este ca ea... sper ca intelegitongue
tu esti ff indragostithee hee.:*:*...nu este neaparat o obsesie... tu tii la ea si asta este tot ceea ce cont...trebuie sa vorbesti cu ea.pentru a scapa de starea asta...tongue
incerca sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine(sa va impacati)
si toate vor disparea... ea va fi numai a ta si tu numai al ei:*:*:X:X

app:crede-ma ca nimeni nu merita sa-ti distrigi tu sanatatea.winking:*...asa si eu am slabit 6 kg pentru unu...pana mi-am dat seama ca nu meritawinking...:*:*
baftaa:X:X:*:*

| deejayra a răspuns:

Dragostea slabeste? ca ma gandesc sa tin si eu o cura... vreau sa slabesc vreo 3-4 kg cam asa

| maya23_6465 a răspuns:

Cum a spus roxyprincesss nu e o obsesie doar foarte indragostit, inceraca sa te apropii din nou de ea daca nu merge sa va impacati, incearca sa iti ocupi timpul cu ceva pentru a nu t mai gandi la ea asa de des, poate va merge ...totusi incearca sa te apropii de ea din nou ...Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai prea mult timp liber, inscrie-te la o sala de fitness forta fa un sport, umple-ti timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.TPU.ro/......cul-meu-d/
uite aici fete care vor un amic, vorbeste cu ele, iti mai trece timpul, scrie-le citeste link.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti isi dau cu parerea: gaseste'ti pe altul, alta, dar nimeni nu intelege ca nu e chiar atat de usor, acea alta sau altul nu apare peste zi si noapte si daca spui asta crezi ca ameleoriaza lacrimile? in momentul asta ne trebuie ceva sa ne fie mai bine. pentru ca noi acum plangem. O solutie de moment nu stie nimeni sa dea? Pfff e cam complicat. Sper ca intelegeti ce vreau sa zic si eu sufar dupa un el si cred ca am format po obsesie pe care vreau sa o opresc. As vrea sa ma abtin din al mai verifica, sa vad in fiecre minut ce face. Vreau sa imi fie si mie bine. As vrea sa pot ignora si asta am sa fac de acum in colo, dar la lacrimile mele ce sa le fac. Am nevoie de o solutie de moment nu de una ce va avea efect peste o luna, 2...