| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum pot vede daca cineva care si a dat check in (pe facebook) chiar e acolo unde si a dat check in. Am vazut ca iti poti da check in oriunde...

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt nu poti vedea asta, poti sa selectezi ce locatie vrei tu si sa spui ca esti acolo, cand de fapt nu esti!

| policewoman16 a răspuns:

Poti vedea unde e (orasul, cartierul, sectorul) doar daca acea persoana are activata acea setare de afisare a locatiei pe harta. De exemplu, daca isi da check in la un restaurant din Ghencea, trebuie sa scrie undeva acolo asa ceva. Daca nu apare nimic de genul asta inseamna ca nu are activata aceasta optiune