| Mylifeispink a întrebat:

Cine stie daca poti baga check-in pe facebook de pe un telefon Nokia 302. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| delonia a răspuns:

Intrii pe fb si undeva sub spatiul ala unde scrii ca sa postezi pe wall-ul tau scrie verifica si dai acolo si mai intai scrii locatia apoi undeva jos scrie si eticheteaza prieteni in caz de vrei sa mai pui pe cineva si daca vrei sa ai si un mesaj ca sa zic asa scrie-l dupa ce etichetezi si prietenii daca o faci daca nu scrie dupa ce alegi locatia si atat happy

7 răspunsuri:
| delonia a răspuns:

Daca pot eu de pe c3 atunci tu poti mai mult ca sigur si de pe 302 asa ca da laughing

| Mylifeispink explică (pentru delonia):

Nu stiu cum sa caut laughing Unde dai?

| Mylifeispink explică (pentru delonia):

Nu apare nimic sub spatiul ala sad doar sa dai sa vezi un fel de "acasa " pe fb

| delonia a răspuns (pentru Mylifeispink):

Ti-ai descarcat aplicatia pentru fb sau il folosesti pe cel de pe net?

| Mylifeispink explică (pentru delonia):

O aveam deja separata

| Mylifeispink explică (pentru delonia):

Lasa`mi in mesaj id tau daca vrei

| delonia a răspuns (pentru Mylifeispink):

Intrii pe fb si undeva sub spatiul ala unde scrii ca sa postezi pe wall-ul tau scrie verifica si dai acolo si mai intai scrii locatia apoi undeva jos scrie si eticheteaza prieteni in caz de vrei sa mai pui pe cineva si daca vrei sa ai si un mesaj ca sa zic asa scrie-l dupa ce etichetezi si prietenii daca o faci daca nu scrie dupa ce alegi locatia si atat happy

| amo7 a răspuns:

Facebook-u