| florin322 a întrebat:

Salut.cum sa imi iau parul pubian si la fund? vreau sa fac dragoste cu prietena mea si nu vreau asa poate nu o sa mai vrea.la dus m-am luat cu bicul dar dupa aia ma mananca ma inteapa.nu suport blugi, cred ca m-am iritat.cu ce sa ma dau sa numai simt asa? si cum sa imi iau parul pubian si la fund?

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Incearca cu crema dar daca zici ca esti iritat e mai bine sa astepti, sa nu se intample ceva mai rau. Sa nu te mai faci cu bigul niciodata acolo, iti zic eu ca te mananca si daca te scarpini te ustura, sa nu mai zic ca daca vrei sa treci pe ceara durerea va fi de 2 ori mai mare pentru ca firul va fi mai gros. Distractie placuta :->

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

laughing mai facut sa rad. Nu te rade acolo ca prietena ta nu are ce sa caute acolo sau sa priveasca. Ce o sa se desparta de tine pentru ca ai par la fund?laughing Ar fi un motiv jenant. Daca chiar vrei mai bine te duci la salon, lasa expertii sa se ocupe de zonele mai putin vizibilelaughing.