| florin322 a întrebat:

Salut.cum se ia parul pubian si la fund? am auzit de niste creme.cum se procedeaza cu ele? sau alta metoda?

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Mergi la o farmacie si ceri o crema depilatoare farmec (sunt cele mai bune). Ajungi acasa, te speli, eventual faci o baie sau un dus si aplici pe zona cu par. Astepti intre 5 si 15 minute (depinde de cat de gros e firul) si apoi o indepartezi cu apa calduta. Si gata! Ai scapat happy

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Crema epilatoare se numeste, dar nu da rezultate garantate (sau se elimina doar o parte a firelor de par, nu toate), in special in zona aceea, unde firul de par este mai gros. Daca nu functioneaza, singura solutie ramane lama de ras.