| sskrillex96 a întrebat:

Salut! Cum trebuie sa procedez cu fosta iubita ca sa se indragosteasca din nou de mine? Dupa ce ne-am despartit fara prea mare cearta, fiecare ne-am facut alta relatie, acum amandoi suntem singuri. Dar ea inca sufera dupa fostul si se plange la mine. Cred foarte tare ca inca ii mai place de mine, dar nu stiu ce e cel mai bine sa fac sa uite de celalalt?

4 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Nu,in niciun caz nu ar trebui sa te începe o nouă relație cu o fosta iubita.
Ești tânăr, mai fă-ți alte iubite că trebuie sa mai experimentezi că cine știe poate peste 10 ani te însori și când ești însurat nu poți să mai fugi după gagici.

| 1997onur a răspuns:

Dacă iubește cu adevărat poate și lumea cu susul în jos sa vină tot degeaba când iubești cu adevăra este pe viață.

| literallythesamebruh a răspuns:

Un lucru este cert: NU este ok să te reîntorci în trecut.

| Antopuff a răspuns:

Din punctul ei de vedere sunteți prieteni, nu cred ca mai ai vreo sansa sa aveți o relație.