| Paunescu_Alex_1999 a întrebat:

Salut, curand este ziua mea si ma gandesc ce cadou sa-mi aleg, ce recomandati dintre playstation, xbox, telefon ( acum nu am un telefon bun ). Si daca ati sti sa imi si spuneti gen, ce telefon sau playstation sau xbox. Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| AndreiMarin499 a răspuns:

Important e ce îți dorești tu, daca telefonul ai un telefon mai vechi care nu functioneaza perfect poți sa îți achizitionezi altul acum, și eventual mai aștepți o vreme pana ce îți cumperi un Playstation sau un Xbox sau invers, totul e la alegerea ta.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cinstit: tu de fapt ce-ți dorești?