| Davidalx a întrebat:

Buna ziua ma puteti ajuta? ce sa aleg xbox 360 sau playstation 3?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Alege xbox 360 happy

| Davidalx explică (pentru OnuOnulică):

De ce xbox?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Davidalx):

Am xbox 360 si imi pare rau ca acum ani nu am luat ps3. oricum m-a tinut bine si in 3 ani m-a dus mult, dar tot renunt la console, nu se compara cu un pc bun.

| StalkerSoul a răspuns:

PS3: blu-ray, grafica MULT mai buna, free network (nu trebuie sa platesti...ca la xbox), multe mai multe tituri in exclusivitate doar pentru PS3, nu trebuie sa stai cu instinctorul langa el, 8 ore.

Xbox:... poate pentru gamepad