| Any_1345 a întrebat:

Salut D:! Fetetelor ce sapun de mîini folositi si ce parere aveti de Dove?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Dove-ul e intr-adevar foarte bun.Si pielea fina pe care o lasa in urma, dar si parfumul...Intr-un cuvant... e bun!

2 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Eu nu folosesc sapun ci sapun lichid. e mult mai bun.
cat despre sapunul dove... mi se pare cel mai bun sapun dintre cele p care le-am incercat eu.
ca sa nu ai mainle uscate mai important decat sapunul cu care te speli e crema d maini p care o folosesti.iti recomand cu drag crema d maini d la garniere(cea rosie)daca ai mainile uscate.

| alinutza90 a răspuns:

Eu folosesc Dove si e foarte eficient in hidratarea pielii