| anonim_4396 a întrebat:

Salut big grin! Stiti cumva vreun` program de facut mp3`uri? Adica, sa explic! Eu am cantecul "karaoke", si il cant eu, asa! nu prea stiu sa explic laughing. Si vreau sa fac un mp3 cu fundalul acela muzical si vocea mea. Intelegeti? cum sunt melodiile astea mp3`uri. numai ca vreau sa cant eu si sa fie mp3laughing. Deci stiu ca nu prea intelegeti dar am nevoie neaparat de un raspuns! Mersi >big grin

2 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Stiu un program sa canti karaoke daca te ajuta cu ceva se numeste realtek si ca sa faci tu o melodie din cate inteleg iti trebuie un program eu de e exemplu am de la camera web cand am instalato imi da de la eoi un program si camera se numeste:webcam hercules thinking si programul nu mai stiu crying pentru ca s-a stricat cd sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Sadiss a răspuns:

Program de facut mp3`uri este FL studio cu care poti sa iti inreg si vocea. si ca sa faci mp3 din alta melodie cauta pe google mp3 convertor. cel putin asa inteleg eu din ce ai spus