| PopStarInMyMind a întrebat:

! Dau funda si vot! Va rog ajutati-ma! Merg la un curs de canto si doamna de acolo mi-a spus sa aduc instrumentale de la melodiile care vreau sa le cant(karaoke version)! Iar eu nu stiu de unde sa le i-au! Stiti vreun site de unde pot sa le downloadez sau un program prin care pot sa scot vocalul? Va rog frumos! Am nevoie!

3 răspunsuri:
| Seby91 a răspuns:

Caut pe youtube(nume mel) instrumental ex: http://www.youtube.com/watch?v=jsEXVHDuAHA voltaj-20 instrumental

| crisssexee a răspuns:

Daca scrii pe youtube numele melodiei si ( instrumental) posibil sa fie posibil sa nu fie, nu tot timpul sunt bagate negativele in net, citeodata trebuie sa te mai adresezi la beat/makeri big grin