| andrei099686086 a întrebat:

Daca am facut clasa a 9 a la uman si apoi m-am transferat la real un semestru..Mai pot sa ma transfer inapoi la uman? Precizez ca am dat diferenta la mate si info si am luat 8 si 9.
Vreau sa ma mut inapoi, deoarece colegii mei noi nu prea ma suporta.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau sa ma mut inapoi, deoarece colegii mei noi nu prea ma suporta"

chiar să fie ăsta motivul? Aici vorbești intr-o bună măsură de viitorul tău

| Andreeush a răspuns:

Și de ce nu te suportă colegii?

| andrei099686086 explică (pentru Andreeush):

Pur si simplu.M am mutat in liceul in care am fost si stiam ca in clasa aia sunt doar figuranti.Dar nici chiar asa sa imi dea jos un proiect si sa spuna ca daca nu il iau acasa i dau foc..Si m-am chinuit 15 ore sa il fac..era de 2 m pe 1, 9. L am luat acasa, dar l am rupt..Ca nu puteam sa il mai duc asa...m