| Radaaa a întrebat:

Daca o intrebi pe prietena ta pe mess laughingcat la suta ii place sa faca poze si zice suta la suta chatterbox si o intrebi si cat la suta ii place sa faca poze cu botu ala de pocitanie si telefonul`in oglinda si o intrebi daca se crede frumoasa si zice "da, probleme?"si e o rautaterolling on the floor...care se pozeaza cand sta capra pe facebook laughing este o prietena de la care ai ce sa inveti?laughingrolling on the floorFundalaielaughing

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

Poți învăța cum sa fii pitipoanca laughing.Dar nu cred ca vrei asta.asa ca mai bine las-ohappy

6 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Depinde ce vrei tu sa inveti de la prietena ta.In principiu, poti invata doar sa fi pitzi, ceea ce nu.ti doresc oh go on NoROCK!

| Foca a răspuns:

Salut. rolling on the floor Ce panarama esti laughing
Succes.
Ciaowinking

| dan_1805 a răspuns:

Nu laughing nu preai ai ce invatalaughing

| crissuletz a răspuns:

Ca varmea rolling on the floor deci nu...

| Radaaa explică:

@foca EU sunt panarama!?frustrated
deci EU imi fac poze in oglinda cu botul de pocitanie si stau capra pe facebook whistling?
uita`te mai bine chatterboxpeace sign

| Radaaa explică:

@foca Sau despre cine vorbeai? whistling