| Radaaa a întrebat:

``prietena`` mea e o c***a in devenire mereu isi ia colanti sa i se vada forma bucilor si vara isi ia niste pantaloni care ii sunt mici dar ei ii plac ca i se vad bucile prin ei x(. Ma eveveaza la culme mereu e ea cea mai frumoasa cea mai desteapta etc.Cand o vad si pe facebook cu telefonul in oglinda si botu`ala de pocitanie imi vine sa x(. Devine din ce in ce mai c***a, ce sa ii fac? Sa ii spun ca nu e de mine si ca e o jigodie sau? Ca asta nu se mai opreste sa devina c***alaughingfunda!

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

Spune-i ca nu e de tine. Poate cand isi schimba comportamentul.happyAsta mereu imi iese laughing

7 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Vai deci toate C***ele au inceput sa`si faca poze cu telefonul`in oglinda chatterbox.
Nu ai ce`i face daca vrea sa devina cur*a sa devin a daca asta vrea sa fie happy.
Spune`i in fata ca nu`ti mai place altitudinea ei happy.
Tot nu se va schimba ca nu`ti place tie cum se imbraca ea sau de pozele ei happy.
Deci incearca sa-i spui in fata ca e o cur*va si nu`ti place tie happy.
Dar nu se va schimba iti garantez happy.
In clasa la mine cate cur*ve d`atsea is oh go on.
Se uita si dirigu`dupa curu`lor rolling on the floor.
Nu am ce le face daca asta le`place lor sa fie in centrul atentiei cu formele lor happy.

| justme97 a răspuns:

Poti sa vorbesti cu ea sa i spui ce nu ti convine vezi si tu ce zice
si daca se comporta tot asa nu mai fi prietena cu ea
cine stie nu zic dar poate sa te influenteze si pe tine
happy

| cosmin21 a răspuns:

Cati ani are prietena asta a ta? laughing

| Squmppaaaa a răspuns:

OOO.cred ca prietenei tale i place sa o placa toti si sa atraga atentia! C***a in devenire nu stiu ce sa zic:SS
dar cel mai probabil asa este ea si asa i place sa fiestraight face
Daca e BF nu trebuie sa'i zici ca o s-o ranestisad
Daca e o amica zi dar sa nu fi defata cu cineva.doar voi2big grin
Sper ca te-am ajutatbig grinstraight facehappy BAFTA!

| Liniuta a răspuns:

Din descriere si de am priceput eu reiese ca este o pitipoanca in devenire.straight face

| OnnySky a răspuns:

Hei IstillBeThereiPrOmlsE daca ti la aceeasta prietena spune-i ca te deranjeaza cum se cumporta si cum se imbraca, spune-i ca ai nevoie de niste prieteni decenti.Dar daca nu ti la ia spune-i ca nu mai vrei sa stai cu ia pentru ca ti se pare ca nu mai este aceea persoana pe care tu ai cunoscut-o.

| selysweety_4572 a răspuns:

Nu ii spune incearca sa o convingi sa va inbracatzi la fel ca doar sunteti priete si sa isi ia haine ca tine